logo

Referencje

Referencje

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas bardzo ważne. Poniżej prezentujemy wpisy do księgi gości naszych dotychczasowych klientów. Mamy nadzieję, że będzie to cenna wskazówka dla osób poszukujących oprawy muzycznej na najwyższym poziomie.

 Jeśli byłeś na imprezie, którą obsługiwaliśmy podziel się z innymi swoją opinią:

Strona 1 z 5.
10-01-2018
Natka & Krystian
Jesteśmy zachwyceni naszym weselem i poprawinami!☺ To dzięki Tobie wszyscy świetnie się bawili przy różnych rytmach muzyki. Cały profesjonalizm. Doskonale dopasowana muzyka zarówno do starszych, jak i młodszych gości-imprezowiczów. Niesamowita kreatywność podczas organizowania konkurencji. Naprawdę jesteśmy mega mega mega zadowoleni i szczerze polecamy Cię innym☺. Serdecznie dziękujemy za wszystko! Fantastyczne wspomnienia i dużo śmiechu ☺☺☺
14-09-2017
P&P Misiaki
Serdeczne podziękowania za piękne dwa dni wspólnej zabawy, dzięki Tobie wszyscy nasi goście wspaniale się bawili. Mamy nadzieję, że wkrótce znów spotkamy się na parkiecie :))
21-08-2017
Natalia & Joaquin
Dziekujemy za fantastyczną zabawe i wspaniałe zintegrowanie rodziny polskiej i hiszpańskiej! Jesteśmy zachwyceni Twoim profesjonalizmem. Polecamy ogromnie!!! Muchas gracias ;))) Natalia & Joaquin
17-07-2017
Monia i Grzegorz
Dziękujemy za świetne poprowadzenie naszych poprawin! Będziemy polecać rodzinie i znajomym ;-)
12-11-2016
Paulina, Nina justice@vip.onet.pl
Byłyśmy na 18 u Marceliny. Bardzo dziękujemy za cudowny klimat i muzykę. Naprawdę aż nie chciało się odchodzić do stołu. Nogi bolały ale muzyka wzywała na parkiet. Bardzo cieszymy się, że nie było to typowe wiejskie disco-polo tylko od samego początku do końca najlepsze hity ostatnich dekad. Idealnie wyczułeś przy czym dana grupa ludzi lubi się bawić i wystarczyły pierwsze nutki, nawet nie takty, danych piosenek abyśmy ponownie zagościli na parkiecie z szerokim uśmiechem na twarzach, radością w sercach i siłą w nogach i gardłach. Także jeszcze raz dziękujemy za cudowną imprezę osiemnastkową :) Koleżanki w czerwonych sukienkach.
26-06-2016
Ola i Robert olka54@poczta.onet.pl
Serdecznie polecamy, świetna zabawa, muzyka dopasowana do gustu wszystkich gości. Pełen profesjonalizm i kultura! Dziękujemy! :)
23-04-2016
Sabrina i Michał sabrina0409@o2.pl
BARDZO GORĄCO POLECAM! Dwie imprezy z DJ MEDYKIEM i 1000% zadowolenia naszego i gości. Dostosowanie muzyki i zabaw do wszystkich, zarówno tych starszych i tych najmłodszych. Profesjonalizm w każdym calu. Paweł - DZIĘKUJEMY za cudowne poprowadzenie naszego wesela.
09-10-2015
Sylwia i Tomek sylwia.bier@interia.pl
Serdecznie dziękujemy za cudownie poprowadzone wesele 28.08.2015 r. Oprawa muzyczna i prowadzenie całej imprezy było genialne! DJ MEDYK jest osobą, która bardzo profesjonalnie podchodzi do swojej pracy, jest idealny do prowadzenia takich imprez ,potrafi wyczuć przy czym goście najlepiej się bawią i dostosować się do Nich. Głównie dzięki Niemu nasze wesele było tak udane! Nasi goście byli zachwyceni. Dziękujemy raz jeszcze!!! BARDZO MOCNO POLECAMY!!!
30-09-2015
Julka i Maciej maciejkorach@gmail.com
Miarą udanego wesela są zadowoleni goście czyli w naszym wypadku 100% zadowlenia. Znajomy, który ma za rok wesele wziął namiary, a planował orkiestrę :) Paweł dziękujemy!!!
20-09-2015
Kinga i Mariusz
Paweł, ogromne dzięki za super poprowadzenie naszego wesela. Wielkie zadowolenie gości świadczy tylko o tym, że jesteś właściwą osobą na właściwym miejscu :) profesjonalizm w każdym calu. Muzyka dobrana dla każdego, parkiet do rana był zapełniony swietnie bawiacymi się gośćmi :) jeszcze raz bardzo dziękujemy i POLECAMY ! :))
Kontakt

obraz
MP STUDIO
Paweł Hańczak
ul. Lipowa 14
63-645 Łęka Opatowska

NIP: 6191968826
REGON: 302514120

info@djmedyk.pl
tel. 880 183 214

formularz


Partnerzy:

Serdeczności  Motel za Miedzą