Oferta

 

Moja oferta obejmuje szeroką gamę usług związanych z prowadzeniem i organizacją imprez. Jestem DJ-em, konferansjerem i wodzirejem, zatem do każdego zlecenia podchodzę kompleksowo. Odpowiadam na potrzeby organizatorów danego wydarzenia, ponieważ obsługiwane imprezy mogą być z jednej strony huczne i spektakularne, z drugiej natomiast mogą mieć kameralny charakter. Dlatego tak istotnym jest dopasowanie światła i muzyki do rodzaju uroczystości – a to zadanie dla mnie. Świetnie czuję się w pracy z mikrofonem, pomaga mi w tym nienaganna dykcja oraz radiowa barwa głosu. Dopełnieniem całości jest profesjonalne zaplecze techniczne, które gwarantuje wysoką jakość dźwięku. Zatem jeśli poszukujesz DJ-a na swoje przyjęcie to jesteś w odpowiednim miejscu. Zapraszam serdecznie do kontaktu, podczas rozmowy będę mógł przekazać więcej szczegółów.


WESELA

 

Posiadam bogate doświadczenie w prowadzeniu wesel. To rodzaj imprezy, podczas której doskonale się odnajduję, tworząc niezapomniany klimat dla jej uczestników. Dzięki zaangażowaniu, fantastycznej muzyce i poczuciu humoru potrafię rozruszać nawet najbardziej pochmurne towarzystwo. Wychodzę z założenia, że to nie ludzie są dla DJ-a, ale DJ dla ludzi. Dlatego spełniam Wasze życzenia, aby zabawa była dokładnie taka, jaką sobie wymarzyliście. Z mojej strony możecie liczyć na:

 

1. Urozmaicony repertuar muzyczny z największymi przebojami tanecznymi, który jest zawsze dostosowany do przekroju wiekowego gości – macie zatem pewność, że wszyscy będą mogli się bawić przy tym, co lubią.

2. Jako doświadczony konferansjer w całości prowadzę imprezę, inicjuję toasty, organizuję animacje taneczne, zabawy i oczepiny.

3. Pomagam przy stworzeniu planu imprezy, wyborze piosenki na pierwszy taniec lub miksu utworów, a także organizacji dodatkowych atrakcji dla gości.

4. Przyjęcia prowadzę na odpowiednim poziomie, dotyczy to także zabaw, które nie wprawiają uczestników imprezy w zakłopotanie.

5. Gwarantuję nowoczesne nagłośnienie i oświetlenie sali oraz parkietu, na życzenie oferuję także ciężki dym na pierwszy taniec.

6. Utwory na przyjęciu są zawsze miksowane na żywo, a nie “puszczane”.

7. Wszelkie kwestie związane z weselem ustalam z nowożeńcami, dotyczy to także indywidualnego repertuaru i specjalnych życzeń.

 

Od strony muzycznej jestem przygotowany na 100%. Co ważne, nie prowadzę imprez szablonowo. Każda zabawa jest jedyna w swoim rodzaju i w pewnym sensie spontaniczna, ponieważ co weekend mam na parkiecie inną grupę gości. Bazując na doświadczeniu wiem, że aktualnie na przyjęciach weselnych pojawia się praktycznie każdy gatunek muzyczny. Od klasycznych, weselnych przebojów, poprzez najnowsze radiowe hity, aż po muzykę z musicali i rockowe brzmienia. Oczywiście wszelkie sprawy organizacyjne są do uzgodnienia, dlatego zachęcam do kontaktu.


STUDNIÓWKI / POŁOWINKI / BALE KARNAWAŁOWE

 

Zorganizuję dla Państwa magiczny bal, którego nie zapomnicie, ponieważ dobre wspomnienia po imprezie, to także pozytywne zdanie o jego gospodarzach. Uzbrojony w nieśmiertelne hity, począwszy od lat 50. XX wieku po najnowsze przeboje, polecam swoje usługi przy obsłudze muzycznej balów karnawałowych, wieczorków oraz imprez sylwestrowych. Poprowadzę atrakcje wieczoru w postaci wróżb dla gości, loterii fantowych i karaoke. Z chęcią uświetnię także bal, który w życiu wielu osób zdarza się tylko raz – studniówkę. Porwę Ciebie i Twoich przyjaciół w wir szalonej zabawy, na którą czeka się od dawna, a wspomina się przez wiele kolejnych lat. Oferuję również pomoc w przygotowaniu części artystycznej.


OSIEMNASTKI / JUBILEUSZE

 

Tylko raz ma się osiemnaście lat. Jeśli organizujesz imprezę urodzinową i chcesz mieć pewność, że dorosłe życie rozpocznie się z przytupem, to zapoznaj się z moją ofertą. Wiem doskonale, jakimi prawami rządzi się młodość, dlatego z przyjemnością zorganizuję dla Ciebie przyjęcie 18-tkowe. Ty zaproś tylko gości, a ja zajmę się rozkręceniem towarzystwa. Wybór klimatu i tematu imprezy możemy ustalić wedle oczekiwań. Styl klasyczny, retro lub klubowo – to Ty zdecydujesz, jaki motyw będzie królował na parkiecie. Z pewnością nie zabraknie najnowszych hitów oraz nieśmiertelnych przebojów, które zna każdy, kto lubi dobrą zabawę. A jeśli jubilat nie wie jeszcze o imprezie, to z miłą chęcią pomogę w organizacji przyjęcia niespodzianki. Twoje pomysły staną się moim zobowiązaniem.


BANKIETY / IMPREZY FIRMOWE

 

Jeżeli organizujesz elegancki bankiet, mini recital lub otwarcie wystawy to koniecznie uwzględnij w swoich planach profesjonalną obsługę techniczną wydarzenia. Oferuję kompleksowe nagłośnienie, oświetlenie oraz prowadzenie imprezy. Zapewniam także oprawę muzyczną całego projektu, zarówno wtedy, gdy impreza ma kończyć się wspólną zabawą, jak i wtedy, gdy muzyka ma być wyłącznie tłem dla konkretnego eventu. Pomagam od strony konferansjerskiej przy prowadzeniu koncertów, przeglądów i wydarzeń kulturalnych. Dotyczy to również imprez firmowych, będących dobrym sposobem na integrację pracowników. Do tej pory zaufały mi takie marki jak Agrecol, Wedel, Pollena, Pasta Food Company czy Satrun. Na życzenie możemy przygotować wieczór z karaoke, aby goście mogli wspólnie zaśpiewać polskie i zagraniczne przeboje. Skontaktuj się ze mną i zapytaj o szczegóły oferty.