Opinie

 

Zadowolenie Klientów jest dla mnie bardzo ważne. W końcu to Państwa satysfakcja jest najlepszym dowodem na to, że praca DJ-a to moje przeznaczenie. Poniżej znajdują się opinie tych, dla których miałem przyjemność zagrać. Mam nadzieję, że będzie to cenna wskazówka dla osób poszukujących oprawy muzycznej na najwyższym poziomie. Jeśli byłeś na imprezie, którą obsługiwałem podziel się z innymi swoją opinią:

44 osób poleca nasze usługi

  1. Jesteśmy zachwyceni naszym weselem i poprawinami!☺ To dzięki Tobie wszyscy świetnie się bawili przy różnych rytmach muzyki. Cały profesjonalizm. Doskonale dopasowana muzyka zarówno do starszych, jak i młodszych gości-imprezowiczów. Niesamowita kreatywność podczas organizowania konkurencji. Naprawdę jesteśmy mega mega mega zadowoleni i szczerze polecamy Cię innym☺. Serdecznie dziękujemy za wszystko! Fantastyczne wspomnienia i dużo śmiechu ☺☺☺

  2. MEGA pozytyw w stronę tego Pana 😀 wszyscy byli zachwyceni oprawą muzyczną naszego wesela ! i młodzi i starsi, wszyscy byli cały czas na parkiecie wspaniale się bawiąc;D zarówno prowadzenie imprezy jak i zabawy – wszystko z kulturą jak i jajem, ale przede wszystkim na na prawdę wysokim poziomie !! ;D Pozdrawiam

  3. Serdeczne podziękowania za piękne dwa dni wspólnej zabawy, dzięki Tobie wszyscy nasi goście wspaniale się bawili. Mamy nadzieję, że wkrótce znów spotkamy się na parkiecie :))

  4. Dziekujemy za fantastyczną zabawe i wspaniałe zintegrowanie rodziny polskiej i hiszpańskiej! Jesteśmy zachwyceni Twoim profesjonalizmem. Polecamy ogromnie!!! Muchas gracias ;))) Natalia & Joaquin

  5. Byłyśmy na 18 u Marceliny. Bardzo dziękujemy za cudowny klimat i muzykę. Naprawdę aż nie chciało się odchodzić do stołu. Nogi bolały ale muzyka wzywała na parkiet. Bardzo cieszymy się, że nie było to typowe wiejskie disco-polo tylko od samego początku do końca najlepsze hity ostatnich dekad. Idealnie wyczułeś przy czym dana grupa ludzi lubi się bawić i wystarczyły pierwsze nutki, nawet nie takty, danych piosenek abyśmy ponownie zagościli na parkiecie z szerokim uśmiechem na twarzach, radością w sercach i siłą w nogach i gardłach. Także jeszcze raz dziękujemy za cudowną imprezę osiemnastkową 🙂 Koleżanki w czerwonych sukienkach.

  6. Serdecznie polecamy, świetna zabawa, muzyka dopasowana do gustu wszystkich gości. Pełen profesjonalizm i kultura! Dziękujemy! 🙂

  7. BARDZO GORĄCO POLECAM! Dwie imprezy z DJ MEDYKIEM i 1000% zadowolenia naszego i gości. Dostosowanie muzyki i zabaw do wszystkich, zarówno tych starszych i tych najmłodszych. Profesjonalizm w każdym calu. Paweł – DZIĘKUJEMY za cudowne poprowadzenie naszego wesela.

  8. Serdecznie dziękujemy za cudownie poprowadzone wesele 28.08.2015 r. Oprawa muzyczna i prowadzenie całej imprezy było genialne! DJ MEDYK jest osobą, która bardzo profesjonalnie podchodzi do swojej pracy, jest idealny do prowadzenia takich imprez ,potrafi wyczuć przy czym goście najlepiej się bawią i dostosować się do Nich. Głównie dzięki Niemu nasze wesele było tak udane! Nasi goście byli zachwyceni. Dziękujemy raz jeszcze!!! BARDZO MOCNO POLECAMY!!!

  9. Miarą udanego wesela są zadowoleni goście czyli w naszym wypadku 100% zadowlenia. Znajomy, który ma za rok wesele wziął namiary, a planował orkiestrę 🙂 Paweł dziękujemy!!!

  10. Paweł, ogromne dzięki za super poprowadzenie naszego wesela. Wielkie zadowolenie gości świadczy tylko o tym, że jesteś właściwą osobą na właściwym miejscu 🙂 profesjonalizm w każdym calu. Muzyka dobrana dla każdego, parkiet do rana był zapełniony swietnie bawiacymi się gośćmi 🙂 jeszcze raz bardzo dziękujemy i POLECAMY ! :))

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem